This is alternative content.

V našem kuchyňském studiu v Jihlavě, kde si můžete vybrat z nabídky kuchyní SYKORA, nenavrhujeme kuchyně, ale zařizujeme Vám prostor pro pohodlný a spokojený život. Prostor, kde se budete rádi setkávat se svými blízkými, a kde se jídlo stane zážitkovou událostí. Zařizujeme to pro Vás s Vámi. Vedeme Vás a Vy si ho dotváříte. V tom jsme jiní.


Navštivte naše kuchyňské studio SYKORA v Jihlavě a udělejte si virtuální procházku Vaší novou kuchyní. Nevíte-li si radu s provedením prolistujte si náš
 
katalog: ZDE
  

MONTÁŽ

Každý dobrý konec musí mít svůj začátek. Po objednání kuchyně provede náš montážník prohlídku a přeměření prostoru Vaší nové kuchyně.

Objednanou kuchyň Vám přivezeme přesně v termínu dohodnutém ve smlouvě. Následně, nebo dle domluvy, začneme montovat. Samotné montáži se snažíme věnovat velkou pečlivost, takže práce trvají dva i více dní podle složitosti kuchyně.

Kuchyň Vám předáváme zcela funkční se zapojenými spotřebiči a osvětlením. Je-li to Vaše přání mohou Vás naší pracovníci při prvním vaření naučit ovládat kuchyňské spotřebiče.

<<< zpět

edited by n.e.s.p.i.