Bez spotřebičů je kuchyně jako auto bez motoru.

Když už víme, jak bude Vaše nová kuchyně vypadat, uděláme Vám nabídku spotřebičů a doplňků přesně na Vaší míru.

Vybíráme ze všech dostupných značek na našem trhu. Jediným kritériem je kvalita výrobků a dostupnost servisu.

Kromě toho jako specializovaná prodejna Miele máme proškolené prodejce a nabízíme úplný sortiment.

Fagor Zanussi

WhirlpoolBosh
 
Siemens                                            

Aeg Elektrolux

 

Naše nabídka se rozšířila o skleněné zástěny, skleněné příčky , skleněné dveře s jakýmkoli motivem. Tento produkt zaručí vašemu interieru exklusivitu a jediněčnost.  Přijďte se k nám informovat a prohlédnout vzorky. Rádi vám vyhotovíme grafický návrh potištěných skel dle vašeho přání.

 

 

 

V našem studiu na adrese Hruškové Dvory 10 nabízíme kompletní sortiment značky Miele jako jsou vestavné a volně stojící spotřebiče, pračky, vysavače a veškeré příslušenství včetně čistících prostředků pro tyto přístroje.

 S těmito spotřebiči máme letité zkušenosti proto Vám s výběrem rádi a ochotně pomůžeme. Většinu modelů máme skladem a v expozici, proto si je můžete prohlednout a vyzkoušet. Rozvoz  po Jihlavě provádíme zdarma.

 

 Logo umělého kamene STARON

V našem studiu nabízíme pracovní desky, umyvadlové desky a další výrobky z materialu STARON. Díky bezesparé technologii spojování, neporéznosti a nenasákavosti je tento material idealní na kuchyňské pracovní desky. Díky těmto vlastnostem je údžba pracovní desky velmi snadná.

Umělý kámen Staron je kompaktní materiál složený z akrylové pryskyřice (methyl methacrylate) a přírodních minerálů. Umělý kámen Staron má pevný, neporézní povrch, který je homogenní a je složený ze směsi přírodních minerálů a akrylátu. 

<<< zpět

edited by n.e.s.p.i.