top of page

INTERIÉROVÉ STUDIO

KUCHYŇSKÉ STUDIO

Kontakt / Contact:

Ing. arch. Vladimír Šenkýř

Telefon / Telephone: +420 603 483 523

E-mail: senkyr@corha.cz

Máme technické zázemí, know-how, technologie a zkušenosti se zpracováním materiálů typu solid surface / umělý kámen Corian, Staron, Hi-Macs, Kerrock a dalších.

We have a technical background, know-how and experience how to fabricate solid surface material like Corian, Staron, Hi-Macs, Kerrock and others.

Uvažujete o použití umělého kamene? Pak jste na správné adrese. Do tří dnů Vám vyhotovíme cenovou nabídku, pokud nám pošlete výkres nebo náčrt Vámi požadovaného výrobku.

Are you considering to use solid surface? If yes, you are on the right address. Within three days we are able to make out the price quote if you send us a drawing or design of your demanded product.

Nábytek nebo interiérový prvek na míru?

Furniture or an interior element made according to the measurements?

V našem studiu nabízíme umělý kámen Staron, složený z přírodních minerálů a akrylátu (PMMA). Jedná se o pevný, stálý, neporézní a homogenní a částečně pružný povrchový materiál, který lze použít jak v interiéru (koupelnové, kuchyňské, stolové desky, obklady, umyvadla, parapety, samostatné prvky), tak exteriéru (obklady fasád, parapety, reklamní tabule nebo městský mobiliář). Vzhledem k tomu, že se jedná o neporézní materiál, je i hygienický a jeho údržba je snadná.

In our studio we are offering solid surface Staron which is acrylic - based material made of natural minerals. It is a solid, constant, non-porous, homogenous and partly flexible surface material, which can be used in interior (bathroom, kitchen and table tops, cladding, washbasins, sills and self-centered elements), as well as in exterior (façade cladding, window sills, advertisement boards, and urban furniture). Considering the material is non-porous, it is also very hygienic and easily maintained.

V současné době se Staron vyrábí ve zhruba 100 dekorech, od jednobarevných odstínů až po odstíny s mramorovou kresbou. Některé odstíny jsou translucentní (prosvítitelné) a většinu odstínů lze tepelně tvarovat, takže ani organické tvary či umyvadla nejsou problémem. 

Pro rezidenční sektor nabízíme výrobu pracovních desek na kuchyňské linky, umyvadlové komplety, sprchové kouty, stolový a sedací nábytek, osvětlovací tělesa, drobné předměty pro dennodenní použití či designové prvky. 

In present days Staron is being produced in about 100 decors, from monochromatic to marble patterned colour. Some colours are translucent and most colours can be thermoformed, therefore organic shapes or washbasins are not a problem.

For residential sector we are able to create working desks, kitchen countertops, bathroom vanity tops with molded basins, showers, table and seating furniture, illuminative fixtures, small objects for everyday use or design elements.

Pro komerční a veřejný sektor nabízíme mimo jiné výrobu barových pultů, bankovních přepážek, laboratorních stolů, lékařského nábytku, restauračních stolů, umyvadlových desek a prvků a obkladů stěn. 

Od roku 1993 z nich vytváříme výrobky, které denně naplňují moto „Stvořeno pro život“.

For commercial and public sector we are offering bars, bank counters, laboratory desks, medicine furniture, restaurant tables, washbasin desks and elements, wall cladding and others.

Since 1993 we have been producing artefacts which every day match up to the motto “Created for life”.

bottom of page